1 / 4
Детски Маски
По Договор
05.11.2020 09:10

Охрид / Охрид

Категорија:

Останато

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Се продава комплетно разработен бизнис со детски костими ( Спајдермен, Црн Спајдермен, Бетмен, Мини и Мики Маус, Минион, Нинџа Желка, Диего, Дора, Хело Кити, Пау Патрол, Маша, Пепа и Елса) . Во понудата влегува и фотоапарат, принтер за фотографии, рамка за сликање. За подетални информации јавете се на 075/529-480

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Studios Darija
Потврден огласувач
078232562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам