1 / 5
Se izdava dukan pod kirija
1 МКД
Цената не е фиксна
27.11.2019 00:55

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

60 m²

Греење:

Нема

Se izdava dukan pod kirija.
Dukanot e 60m2
Se naoga vo naselba Podvarosh
Ul.29 Noemvri br 89
Za poveke informacii javete se na br. 071958516

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

......
Потврден огласувач
078959474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам