1 / 5
Se iznajmuvaat Konjopoi Masi
250 МКД
Цената не е фиксна
11.09.2020 12:07

Карпош / Скопје

se iznajmuvat konjopoi , masi za sekakov vid veselba

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Miro
Потврден огласувач
070849851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам