1 / 3
Kros 50cc
900 €
Цената не е фиксна
23.10.2019 14:41

Тетово / Тетово

Марка:

CF Moto

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2011

Модел:

Kros

Kros50cc 078457467

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Shaip
Потврден огласувач
078457467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам