1 / 12
golf audi mercedes
900 МКД
27.06.2022 01:19

Гази Баба / Скопје

konzola za golf 2 maska .....900 den
preden spojler za golf 4...poloven SO MALA PUKNATINA.......600 den
sredna resetka za audi 80 b4......300 den
desna resetka za mervedes E...300 den
075 301 823
desna resetka za skoda....300 den

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Gjoko
avtokomanda
Потврден огласувач
075301823
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам