Logo

Peugeot 106

Број на оглас: 3372388 | Објавен на: 15.10.2019, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 106

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e odlicna sostojba za svoite godini mana izbledena boja na hauba i krov podetalno na tel broj

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  Filip

Потврден огласувач