1 / 4
Се изнајмува
1 МКД
20.09.2019 08:37

Богданци / Гевгелија

Квадратура:

270 m²

Тип на земјиште:

Останато

Магацин со товарна рампа се дава под наем. Погоден е за повеќе дејности. Склад за градежни материјали. Скпад за дрва. Одкупен пунт.
Магацинот се наога до трафостаницата кај мостот Луда Маре патот за Стојаково.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Georgi
Потврден огласувач
075218885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам