1 / 7
Opel signum 1.9
4.000 €
20.09.2019 11:09

Дојран / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Signum

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2019

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Opel signum 1.9 cdti 150 ks
Aluminski bandazi so dobri gumi
Greaci na sedista
Senzor za dozd
Euro kuka
Zatemneti stakla
Kolata vredi da se vidi dogovor na lice mesto

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pepi
Потврден огласувач
078218325
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам