1 / 10
Gitara Suzuki Odlicna
4.800 МКД
29.08.2022 15:51

Кавадарци / Кавадарци

Se prodavaat novi gitari Suzuki
Gitarite se izraboteni od kvalitetno drvo, i davaat mnogu cist i ubav ton
Gitarite se novi spakuvani vo kutija
Cena 4800 denari
Telefon za kontakt 075 980 194

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

blaze
Потврден огласувач
075980194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам