Logo

OPEL MERIVA 1.7

Број на оглас: 3375051 | Објавен на: 14.10.2019, 21:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba,kompletno servisirano,registrirano do 06.2020,tehnicki i mehanicki potpolno ispravno,dva kluca,ful oprema,enterier potpolno zdrav,akumulator pod garancija, bez dodatni vlozuvanja.Viduvanje na voziloto vo sekoe vreme. info. 076/489897 /// 076/489897

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  TODOR

Потврден огласувач