1 / 2
Držač za detsko sedište römer jockey i jockey comfort
990 МКД
09.10.2021 21:04

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Britax- Römer jockey i jockey comfort držač za detsko sedište za velosiped + adapteri 28, 32, 36 mm.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071289298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам