1 / 11
yamaha Yzf450
3.450 €
06.10.2019 07:55

Виница / Виница

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2016

Модел:

Yzf450

Se prodava yamaha yzf450
Motoro e vo odlicna sostojba
2016godd
Lice za kontakt Dejan-077767009

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
072631554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам