1 / 2
Kabanica za devojce,nova, 18meseci
300 МКД
02.10.2020 21:31

Карпош / Скопје

Violetova kabanica so Hello Kitty, za 18 meseci. Ima i na grbot slika so Hello Kitty. Marka OVS. Lokacija Taftalidze

Категорија: Беби и Детски производи / Детска женска облека / >92

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
070762726
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам