1 / 1
Patiki zenski, novi, Okaidi,velicina 20
750 МКД
02.10.2020 21:19

Карпош / Скопје

Patikite se so 2 patenti ,od dvete strani na gluzdot i se oblekuvaat lesno. Imaat i dve razlicni vrvci,koi mozat da se menuvaat. Platneni se.

Категорија: Беби и Детски производи / Детски чевли Женски / 20

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
070762726
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам