1 / 2
Shitet toke
1 €
25.10.2020 01:27

Тетово / Тетово

Квадратура:

1800 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Shitet toke ne tetove per me shume info
075-210-207

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070380911
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам