Logo

Objekt vo pranesna kasarna vo Strumica

Број на оглас: 3376060 | Објавен на: 14.11.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава објект - 226 м2, во кругот на поранешната касарна во Струмица.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Risto

Потврден огласувач