1 / 1
Canon CLC1000 color laser fotokopir
1 €
Цената не е фиксна
20.02.2022 09:43

Скопје Центар / Скопје

Малку користен, складиран во магацин, не треба да се менуваат драмови, печки или фјузер белт.
Не доаѓа со РИП.
Центар на Скопје.
Може и на делови.
Цена по договор, дајте предлог.
Вие го вадите и товарите во комбе.
400 кила тежок отприлика.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
075820530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам