1 / 8
ВОДНА ПУМПА / VODNA PUMPA
60 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.03.2022 12:42

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nova VODNA PUMPA. Pakam i po KARGO
Mobilen 070 271 818

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Силвана
Потврден огласувач
070271818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам