Logo

ALFA ROMEO 156 1.9 JTD 77KW

Број на оглас: 3376417 | Објавен на: 08.02.2020, 17:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA ALFA ROMEO 156 1.9JTD 77KW
✅- 2000 GODINA
✅- 220000KM
✅- EL. NA STAKLA
✅- EL. RETROVIZORI
✅- KLIMATRONIK
✅- SPORTSKI AMORTIZERI
✅- REGISTRIRANA CELA GODINA
✅- NAPRAVEN SERVIS
✅- SMENETO: ✅KAIS REBREST, ✅LINEST, ✅ULJE, ✅FILTRI...

1500e, dokolku ste zainteresirani i imate dopolnitelni prasanja za voziloto mozete da me pobarate i na VIBER 076 375 118

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Slobodanco

Потврден огласувач