1 / 3
Se prodava novo motorizirano invalidsko pomagalo
По Договор
22.09.2019 13:00

Ѓорче Петров / Скопје

Neupotrebeno nov
Samo na ovoj broj javete se vo sekoe vreme 070323847
Cena po dogovor

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Инвалидски колички

Се продава од:

setko
Потврден огласувач
078-338977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам