1 / 4
Adidas detski patiki Novi
999 МКД
21.12.2019 14:22

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

<30

Боја:

Бела

Prodavam orginal Adidas detski patiki dva para beli i sivi.
Patikite se novi, zgresen brojot i zatoa se prodavaat.
Belite se broj 24,sivite broj 25.
Cena 999,00 par

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
070328386
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам