1 / 3
montaza na vodovod i sanitarija za kupatila
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.05.2022 13:39

Прилеп / Прилеп

profi montaza na vodovod za kupatila i kunji,
montaza na sanitarija (kadi, tus kabini, cesmi, ogledala, mijalnici i tn).

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 329 289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам