1 / 2
Bmw r25/2 R25 R 25 ram
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.08.2021 21:58

Битола / Битола

Марка:

BMW

Вид:

Останато

Година:

1980

Модел:

R25/2

Километри:

20000

Prodavam ram od motor r25/2 1952 god.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
075570605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам