1 / 1
SERVIS JEEP PACKULJ
По Договор
24.11.2022 00:38

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara mehanicar koi go poznava zanatot na amerikanski vozila bidejki servisot isklucivo raboti so amerikanski vozila i lada. Dokolu ne go poznava zanatot se bara rabotnik koj kje bide obucen od strana na servisot bez trosok.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Luka Nakov
Bulevar Srbija br.21
Потврден огласувач
075454000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам