1 / 6
приколица, prikolica, prikolka, приколка, traktor
401 €
09.11.2021 10:15

Радовиш / Радовиш

приколица за трактор со димензии внатрешни 120 цм ширина, 240 цм должина. Гуми 15.

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

gorgi
Потврден огласувач
072208055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам