1 / 4
Резервна Батерија за Samsung со полнач
350 МКД
24.09.2019 08:53

Ѓорче Петров / Скопје

Батерија 3.8V за Samsung телефон
Li-Ion батерија со 7.60Wh

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Се продава од:

Done
Потврден огласувач
71265917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам