1 / 1
нива
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.09.2019 11:49

Карпош / Скопје

Квадратура:

10464 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава нива К.О Бардовци (Катастарска општина),Имотен лист 48169, Парцела 69/1 со површина од 10464 м2. Цена по договор.
Лице за контакт Душан. тел: 078 678 154

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Марина Вељановска
Потврден огласувач
070233735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам