1 / 1
NIKE 97
100 €
Цената е фиксна
24.09.2019 12:47

Свети Николе / Свети Николе

Tип на обувки:

Патики

Големина:

45

Боја:

Црна

Се продаваат Нике 97 патики купени од Бузз Скопје 210 евра носени еден месец

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава / Можна е замена од:

Ognen
Потврден огласувач
072667875
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам