1 / 7
Golf 6
9.700 €
Цената не е фиксна
23.09.2020 13:31

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2018

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golf 6 so mnogu oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sasko Trajanovski
Потврден огласувач
071349399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам