1 / 9
Se izdava polunamesten stan
230 €
27.03.2023 19:33

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

85 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Stanot se naoga vo strumickata zgrada nad picerija Uno so celosno opremena kujna,opremeno kupatilo i klima vo funkcija na polunamesten stan bez mebel.
Dogovor na minimum edna godina !

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Mile
Потврден огласувач
077926655
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам