1 / 9
Arrow maraton racing bike
280 €
Цената не е фиксна
16.01.2023 10:04

Куманово / Куманово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Profesionalen mountain bike. Kupena od Ivan bee store Svajcarija.
-Ram dubble butted tubing
- Sediste i volan Ritchey
- Menuvac shimano deore XT . I na volan Mega .
- Sreden amortizer ( X fusion USA )
- Pedala so vezo vi ( Wellgo )
- Viluska Judy magnesium 100C
- Diskovi nivi i gurtni novi
- Sedistee italiansko NT 1
Za poveke informacii:
078326981
Ivo

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ivo
Sande Sterjoski 11
Потврден огласувач
0038978326981
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам