Logo

Hynday Lantra

Број на оглас: 3378764 | Објавен на: 15.10.2019, 09:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Hyundai

Модел: Lantra

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 94 kw / 128 ks

Цена: 800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava hyndai lantra 1,8 benzin vo ispravna sostojba pali vozi.izminata registracija..teel za kontakt 078-448-375

  Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

  xxxxxx

Потврден огласувач