Se prodava Lojze Merlot 2150 m2
1.900 €
21.02.2022 20:54

Неготино / Неготино

Квадратура:

2150 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava Lozje Merlot 2150 m2 pod sistem za navodnuvanje,na kuriiski pat

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070-343-611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам