1 / 5
СЕ ПРОДАВА КУЌА НА ДВЕ НИВОА 160 М2 + ПОТКРОВЈЕ И ПОМ.ОБЈЕКТ
57.000 €
Цената не е фиксна
07.02.2023 11:13

Битола / Битола

Број на соби:

8

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

42 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1995

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

КЛАНИЦА

- СЕ ПРОДАВА КУЌА НА ДВА КАТА ПО 80 М2 ( ДНЕВЕН ПРЕСТОЈ И КУЈНА ПЛУС 3 ПОСЕБНИ СОБИ И КУПАТИЛО НА СЕКОЈ КАТ) ПЛУС ПОТКРОВЈЕ НЕДОВРШЕНО.
- КУЌАТА Е СО АРМИРАНО-БЕТОНСКА КОНСТРУКЦИЈА, ДВЕ ПЛОЧИ,ОРИЕНТАЦИЈА ЈУГ, ДВА БАЛКОНИ, ВИЗБА- БЕТОНИРАНА ОД 40 М2.
- ПОМОШЕН ОБЈЕКТ ОД 12 М2- ГАРАЖА КАКО И ДВОР ОД 42 М2.
СЕ ПРОДАВА СО НАМЕШТАЈ КАКО НА СЛИКИТЕ И ИМА ПОД-ЛАМИНАТ НА КАТОТ.

ИНФО НА ТЕЛ.071/815-015 ВО АГЕНЦИЈАТА ДЕЛТА ИН БИТОЛА СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН И НА ФБ СТРАНАТА НА АГЕНЦИЈАТА.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Делта Ин - Агенција за недвижности
ул.Велешка бр.17
Потврден огласувач
38971815015
047615090
Испрати Е-маил до огласувачот

Куќа 116 м2 со двор и дуќан 25 м2

45000 €

СЕ ПРОДАВА КУЌА, 105М2, СО ГАРАЖА,ПОМ.ОБЈЕКТ+ДВОР

65000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам