1 / 12
Се продава
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.09.2019 12:36

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2019

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Цена по договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076585648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам