Logo

Alfa 1.6 plin atest mozi zamena

Број на оглас: 3379484 | Објавен на: 11.10.2019, 14:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 91 kw / 124 ks

Цена: 2.150 €
2.190 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Alfa 147. ka 2001 godina 1.6 benzin plin atestiran dizna sistem registrirana do 9.2020 godina klimatronik dvozonski mozna e zamena

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  dimce

Потврден огласувач