1 / 2
СЕ ИЗДАВА ПРИЗЕМЕН ДЕЛ ОД КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА ОХРИД-62М2
1 €
26.12.2022 12:26

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

62 m²

Се издава приземен дел од нова куќа во центарот на Охрид ,62м2 и двор 41м2,кој е идеален за ординација,агенција,проектанско биро и др.
Цена за издавање по договор.
шифра.2029

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од: Претпријатие

АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Потврден огласувач
075255695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам