Logo

Elektrichen shporet i grealka

Број на оглас: 3379680 | Објавен на: 05.11.2019, 10:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodavaat zamenuvaat elektrichen shporet i grealka zamena za nekoj telefon so moja doplata barajte na viber

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Alexandar

Потврден огласувач