1 / 6
Prodavam Nov Skuter/Vespa - 125cc RoadBike
850 €
Цената е фиксна
25.09.2019 16:50

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2019

Модел:

RoadBike

Pominito ima samo 600KM
125cc

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Slavcho Tisevski
Потврден огласувач
77893700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам