Logo

PEŽO 107 1.0i 4 VRATI-KLIMA,,ENTERIERAUTO,,

Број на оглас: 3379751 | Објавен на: 27.09.2019, 16:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 107

Година: 2011

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 3.699 €
3.899 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NAJNOVA PONUDA OD ,,ENTERIERAUTO,,
LIZING!!!LIZING!!!! ODOBRUVANJE ZA SAMO 10 MIN
REGISTRIRANA+ZELEN KARTON
SERVISIRANA I SMENET LANEC KOMPLET + VODNA PUMPA NA 103000KM
VO MOMENTOT E NA 109500
4 NOVI GUMI
2 KLUČA
NOV AKOMULATOR
PERFEKTNA SOSTOJBA
MALA EKONOMICKA KOLA ZA SEKAKVI USLOVI
POVEKE INFO NA 070 80 84 84 078 43 33 55
NUDIME NAD 70 VOZILA NA LAGER
ENTERIERAUTO

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  enterierauto

Потврден огласувач