1 / 1
Serviser za PP Aparati / Сервисер за ПП Апарати
1 МКД
09.01.2023 13:28

Аеродром / Скопје

Категорија:

Безбедност и заштита

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Поради проширување на својот тим, Сигурност ДП објавува оглас за вработување на:

1. Сервисер на ПП Апарати

Потребни квалификации:
• Завршено средно образование од техничка струка
• Поседување на потврда за положен стручен испит за вршење сервисен преглед и контролно испитување издадена од Дирекцијата за Заштита и Спасување на РМ
• Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност

Ако во горенаведеното работно место препознавате предизвик за својата кариера и ги исполнувате бараните услови, Ве молиме аплицирајте и пратете го вашето CV на: sigurnostdp@yahoo.com или пријавете се на телефонскиот број 071 212 268 или 070 910 662

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
071212268; 070910662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам