1 / 8
Magacinski prostor
5 €
26.09.2019 11:55

Богданци / Гевгелија

Квадратура:

3000 m²

Се издава магацински простор од 800m2, 600m2 , 450m2 , 400 m2 и надворешен дел од 1600m2 на улица 11-ти Октомври во Богданци. Објектот е погоден за текстилна, прехранбена и друг вид на индустрија, а може да се користи и како магацин. Се издава потполно празен.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Кристијан
Потврден огласувач
071218341
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам