1 / 9
Lulaska - Baby sling - Kengur - Relaksator
1 МКД
22.06.2022 12:19

Карпош / Скопје

Se prodava:

Kolicka Chicco Travel System Trip Sprint blue - 6.500 den
Kolicka letna Chicco - 2.000 den
Sterilizator za sisinja za vo mikrobranova pecka na Chicco - 600 den
Relaksator Chicco - 1.000 den


Telefon za kontakt 070 885 255

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Ana
Потврден огласувач
070885255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам