Logo

Stan vo kisela voda

Број на оглас: 3381061 | Објавен на: 26.09.2019, 23:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 37 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на реновирање: 2016

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југозапад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava renoviran i ubav stan vo kisela voda kaj tobako tomi i zito market renoviran kompletno poradi zaminuvanje vo stranstvo 070 914 665 071 659 930

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ice