1 / 4
Се дава под наем
1 €
16.05.2022 10:07

Богданци / Гевгелија

Квадратура:

270 m²

Магацин со товарна рампа се дава под наем. Погоден е за повеќе дејности. Склад за градежни материјали. Скпад за дрва. Откупен пунт за земјоделсќи производи.
Магацинот се наога до трафостаницата кај мостот Луда Маре патот за Стојаково.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Georgi
Потврден огласувач
075218885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам