Logo

Opel Tigra 1.3 cdti twintop

Број на оглас: 3381228 | Објавен на: 10.01.2020, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Tigra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Tigra 1.3 cdti kabriolet
2005g
216000km
odlicna sostojba za godinite
registrirana cela godina
Vredi da se vidi
proba i proverka kade sakate
Kontakt Tel:
070708107

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач