1 / 11
Prodavam super stan vo centarot na Ohrid
79.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2022 19:43

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

53 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2011

Година на реновирање:

2011

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Партизанска

Продавам супер стан во центарот на Охрид, трособен, комплетно наместен(клима, маш. за перење,телевизор...) , две спални, дневен престој, бања, ходник,тераса .Поглед на езеро, ориентација исток, светол стан, чист имотен лист. Се продава и празен. Најубав стан во Охрид.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

Baze
Потврден огласувач
078/444447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам