1 / 8
Prodavam luksuzna kuka vo Gevgelija
199.000 €
Цената не е фиксна
228.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.08.2022 10:31

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

7

Квадратура:

520 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

697 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2019

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ул.Караорман бр.1

Продавам луксузна куќа на Караорман во Гевгелија, 520 м2, четири нивоа, долно ниво - спа и винотека, приземје - стан со бања и кујна, прво ниво - два апартман со две бањи, второ ниво - тераса со тоалет и кујна. Може замена за стан со ваша доплата. Хитно!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Baze
Потврден огласувач
078/444447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам