1 / 1
RABOTA VO STRANSTVO SVAJCARIJA,GERMANIJA
1 €
12.10.2019 13:00

Охрид / Охрид

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se baraat tesari i gips karton Majstori so evropski dokumenti za rabota vo Svajcarija i Germanija. Za podetalni informacii moze da ne kontaktirate na:
MOBILEN : 077562408.
VIBER : +41 76 547 39 43

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Nikolche
Потврден огласувач
0041762805500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам