1 / 8
Se prodava Stan & shitet banes
55 €
27.09.2019 22:54

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

1 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Ezerski lozja

Se prodava Nov ne koristen Stan, upotreben Samo 2 nedeli... Za povece info 00393408681203

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

Semir
Потврден огласувач
3348681203
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам